Movies
Ratings
400
Inside MenRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
One ChanceRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Memories of the SwordRated ★ 1.5
PixelsRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5