Titles you rated
FargoRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Ninja ScrollRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5