Titles you rated
RoboCopRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0