Titles you rated
Europa ReportRated ★ 2.5
Margin CallRated ★ 3.5
Sadako 3DRated ★ 0.5
No One LivesRated ★ 4.0
BaitRated ★ 1.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 0.5- The Haunted House ProjectRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
GamerRated ★ 4.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.5
The StrangersRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.5
Piranha 3DDRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 3.5
Chernobyl DiariesRated ★ 3.5