Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.0
Color of NightRated ★ 1.5
The Hot SpotRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The DelinquentsRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Two Moon JunctionRated ★ 2.5
SayonaraRated ★ 3.5
Private SchoolRated ★ 2.5
Blame It on RioRated ★ 2.5
Descent Into HellRated ★ 2.0
MidwayRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5