Series
Ratings
13
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
FrontierRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5