Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Heavenly CreaturesRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0