Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0