Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The ImpressionistsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- TruthRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- The Andromeda StrainRated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0