Movies
Ratings
101 FlyboysRated ★ 4.0 FlyboysRated ★ 4.0
 UnstoppableRated ★ 4.0 UnstoppableRated ★ 4.0
 Fast FiveRated ★ 4.0 Fast FiveRated ★ 4.0
 Safe HouseRated ★ 4.0 Safe HouseRated ★ 4.0
 The Fast and the FuriousRated ★ 3.0 The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
 Iron Man 2Rated ★ 4.0 Iron Man 2Rated ★ 4.0
 BattleshipRated ★ 2.0 BattleshipRated ★ 2.0
 Con AirRated ★ 5.0 Con AirRated ★ 5.0
 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
 Live Free or Die HardRated ★ 3.0 Live Free or Die HardRated ★ 3.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
 xXxRated ★ 5.0 xXxRated ★ 5.0
 Real SteelRated ★ 5.0 Real SteelRated ★ 5.0
 Act of ValorRated ★ 5.0 Act of ValorRated ★ 5.0
 ShooterRated ★ 5.0 ShooterRated ★ 5.0
 HaywireRated ★ 1.0 HaywireRated ★ 1.0
 Crimson TideRated ★ 5.0 Crimson TideRated ★ 5.0
 X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0 X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
 The Bourne UltimatumRated ★ 5.0 The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0