Titles you rated
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 0.5
How to Get Away with Murder Season 6Rated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 3.5