Movies
Ratings
27
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 5.0