Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0