Movies
Ratings
2754
A Confucian ConfusionRated ★ 4.0
Landscape SuicideRated ★ 4.5
little boyRated ★ 3.5- From Bakersfield to MojaveRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 5.0
The PlayerRated ★ 4.0
Short CutsRated ★ 4.0
The Long GoodbyeRated ★ 5.0
ImagesRated ★ 4.0
That Cold Day in the ParkRated ★ 3.0
NashvilleRated ★ 5.0
McCabe & Mrs. MillerRated ★ 5.0
3 WomenRated ★ 4.0
Come Back to the 5 & Dime, Jimmy Dean, Jimmy DeanRated ★ 3.5
Brewster McCloudRated ★ 5.0
NapoleonRated ★ 5.0
Say Anything...Rated ★ 4.5
The Straight StoryRated ★ 4.0
Noriko's Dinner TableRated ★ 1.0
The Suicide ClubRated ★ 1.0