Series
Ratings
64
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Hip-Hop Evolution Season 2Rated ★ 4.0- Hip-Hop Evolution Season 1Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
How Long I've KissedRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Modern Love TokyoRated ★ 5.0
PenanceRated ★ 5.0