Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Jay and Silent Bob Strike BackRated ★ 3.0
ClerksRated ★ 3.0