Series
Ratings
15
ChernobylRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0