Movies
Ratings
126
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0