Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5