Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0