Titles you rated
Band of SistersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 4.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Guilty CrownRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5