Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
xXxRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
GantzRated ★ 2.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0