Titles you rated
Love+SlingRated ★ 0.5
AnnetteRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
Promising Young WomanRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0