Titles you rated
UpgradeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
American History XRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5