Movies
Ratings
65
Beastie BoysRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Eden LakeRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0