Movies
Ratings
111
Little NicholasRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Happy FlightRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0