Titles you rated
The Return of the Condor HeroesRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 3.5- Stand up!!Rated ★ 3.0
Trap of YouthRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- JealousyRated ★ 3.5
- Bambino!Rated ★ 3.0
- 魔王Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0