Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0