Movies
Ratings
31
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 5.0
CypherRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.0