Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0