Movies
Ratings
1407
The ForeignerRated ★ 2.5
UltravioletRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Space Between UsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0