Titles you rated
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 1.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0