Movies
Ratings
500
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Jungle CruiseRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Chaos WalkingRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
CatsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0