Movies
Ratings
29
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0