Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
DisjointedRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5