Titles you rated
ValkyrieRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Stand Up GuysRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 3.5