Movies
Ratings
1003
Stop Making SenseRated ★ 5.0
May DecemberRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
FanaticRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.0
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5- The Girl PrincesRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.5