Series
Ratings
150
TrespassersRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Bee and Puppycat: Lazy in SpaceRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
KyousougigaRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Polar Bear CafeRated ★ 4.5- 무쇠소녀단Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5