Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0