Titles you rated
Pushing DaisiesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
GrimmRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5