Movies
Ratings
21
Private EyeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0