Series
Ratings
18
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0