Titles you rated
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0- Baby's Day OutRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 3.0
PushRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.0