Series
Ratings
41
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Sing Again 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 2.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.0