Titles you rated
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Sporty SistersRated ★ 2.5
Problem Child in HouseRated ★ 2.0
Youn's StayRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.5
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 2.5
South Korean ForeignersRated ★ 2.5- 14years old, YeongsimRated ★ 3.0