Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
The GameRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Saint JudyRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5