Titles you rated
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0