Movies
Ratings
798
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Rescued by RubyRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 1.0
The GorgeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 0.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0