Series
Ratings
170
AemaRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The PittRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Good American FamilyRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Skam Season 4Rated ★ 4.5
I am Georgina Season 1Rated ★ 0.5
Skam Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
I am Georgina Season 2Rated ★ 0.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5