Titles you rated
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.5